top-bar-banner
سوالی دارید؟

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های زیبآذین بوده است و زیبآذین در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. برای بسیاری از محصولات، زیبآذین ۷ روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.این زمان از تاریخ صدور فاکتور به مدت ۷ روز می باشد و بعد از این تاریخ امکان بازگرداندن کالا وجود ندارد.

 

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 


 

اگر کالای خریداری شده، ایراد، زدگی یا پارگی داشته باشد.

 

– در صورتی که کارشناسان ما ایراد کالا را تایید کنند، امکان مرجوع کالا به مشتری خواهد بود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

 

– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به زیبآذین بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

 

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارش زیبآذین (شماره تلفن ۰۲۱۷۷۲۹۴۰۲۰) اطلاع داده شود.
– اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.
– در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.
– لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

 

– همچنین در صورت انصراف از خرید یا تعویض کالا یا تعویض سایز، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 

اگر سایز کالا مناسب نباشد.

– درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.هزینه ارسال در این مورد هم بدلیل درج مشخصات سایزی هر محصول در صفحه آن هزینه ارسال به عهده مشتری است.

 


 

در صورتی که هزینه ارسال با زیبآذین  باشد , هزینه ارسال کالا توسط مشتری تا سقف ۱۰ هزار تومان و هزینه ارسال مجدد توسط شرکت به طور کامل به عهده زیبآذین می باشد.

 

زمان تقریبی انجام این پروسه بین ۳ تا ۱۰ روز زمان خواهد برد.

 

در صورت درخواست مشتری مبنی بر مرجوعی کالا و بعد از تایید کارشناسان هزینه محصول نهایتا تا ۲۴ ساعت بعد به حساب مشتری واریز می گردد.

 

شروع مکالمه
1
سلام
برای ارتباط با پشتیبانی از طریق واتساپ شروع مکالمه را بزنید
Powered by