شرایط استفاده از ضمانت 7 روز تعویض و مرجوع کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های زیبآذین بوده است و ما در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. برای بسیاری از محصولات، زیبآذین ۷ روز فرصت تعویض یا مرجوع کالا را درنظر گرفته است.این زمان از لحظه تحویل کالا به مدت ۷ روز می باشد و بعد از این تاریخ به هیچ عنوان امکان بازگرداندن کالا وجود ندارد.

– در صورتی که کارشناسان ما ایراد کالا را تایید کنند، امکان مرجوع کالا به مشتری خواهد بود.

– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به زیبآذین بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارش زیبآذین (شماره تلفن 02191035125 داخلی ۳ ) اطلاع داده شود.

– اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

– در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند.

– در صورت انصراف از خرید یا تعویض کالا به هر علتی به جز مشکل در کالا، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

 

– درخواست تعویض سایز تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.هزینه ارسال در این مورد هم بدلیل درج مشخصات سایزی هر محصول در صفحه آن هزینه ارسال به عهده مشتری است.

– برای مشتریان شهرستان بعد از هماهنگی های لازم با واحد خدمات پس از فروش و عودت کالا توسط مشتری و دریافت و بررسی و تایید شرایط کالا , هزینه کالا به همراه هزینه ارسال توسط واحد حسابداری به شماره حساب مشتری عودت داده میشود.

– برای مشتریان تهران در حال حاظر ارسال و دریافت سفارشات تعویض یا مرجوعی فقط در روزهای سه شنبه انجام می پذیرد.

– زمان تقریبی پروسه بین 3 تا 7 روز کاری زمان میبرد.