نحوه ثبت سفارش

بله، در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را از طریق وبسایت زیبآذین ثبت کنید.

خیر، امکان ثبت سفارش کالاهای ناموجود نیست.

 

 
 

بلی، امکان ثبت سفارش به صورت تلفنی وجود دارد. فقط کافیست با شماره های شرکت 02191035125  داخلی ۲ تماس بگیرید و کد محصول مورد نظر را اعلام نمایید تا سفارش شما ثبت و محصول برای شما ارسال شود.یا از طریق شماره تلگرام یا واتساپ فروشگاه 09034081600  پیام داده و کالای مورد نیاز را در اسرع وقت سفارش دهید.

 

نحوه پرداخت

سریع ترین و آسان ترین روش پرداخت سفارش انتخاب گزینه پرداخت آنلاین در مرحله نهایی خرید می باشد .همه کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت زیبآذین ، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند. همچنین مشتریان می‌‏توانند هزینه را هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب و از طریق دستگاه کارتخوان سیار POS نیز پرداخت نمایند. سفارشات پرداخت آنلاین در الویت پردازش و ارسال قرار دارند.

🛵 سفارشات تهران و کرج توسط پیک زیبآذین و با هزینه ۳۵ هزار تومان با امکان انتخاب بازه زمانی ارسال (فقط بازه های موجود در زمان ثبت سفارش)

🚀 ارسال فوری تهران و کرج با هزینه بیشتر و ارسال دو تا چهار ساعت بعد از ثبت سفارش (ارسال فقط زمانی که این گزینه در سایت فعال باشد)

📦 ارسال سفارشات شهرستان بدون توجه به سایز و اندازه کالا توسط پست پیشتاز ۱۸.۰۰۰ (ارسال ۲ تا ۴ روز کاری) انجام میشود.

🎁 خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومان به صورت رایگان هم در تهران هم در شهرستان ارسال میشود

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع جای نگرانی وجود ندارد. در این حالت معمولاً پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

 

نحوه ارسال سفارشات

در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست جمهوری اسلامی ارسال می‌‏شوند و در شهر تهران ارسال با پیک زیبآذین یا پیک اختصاصی انجام می گردد .

برای سفارشات تهران  فقط امکان انتخاب روز و بازه زمانی چند ساعته موجود درسایت فراهم میباشد . برای سفارشات شهرستان ها امکان تنظیم روز و ساعت وجود ندارد و سفارشات معمولا در بازه ۲ تا ۴ روز کاری توسط اداره پست تحویل می گردد.

 
 

سفارشات تهران و کرج در بازه انتخابی توسط مشتری توسط پیک زیبآذین ارسال می شود . سفارشات شهرستان توسط اداره پست ۲ تا ۴ روز کاری به طول می انجامد .

 

خدمات پس از فروش

بله . برای پیگیری سفارشات کافیست وارد لینک زیر شوید و با وارد کردند شماره موبایل یا شماره سفارش یا ایمیل اطلاعات مرسوله خود را مشاهده نمایید.

پیگیری سفارش

 

بله، همه کالاهای فروخته شده توسط زیبآذین شامل مهلت ۷ روزه گارانتی تعویض و مرجوع می‌‏شوند و در صورت وجود اشکال فنی در کالا ، طی ۷ روز کاری که از زمان تحویل گرفتن کالا توسط مشتری محاسبه می‏‌شود، زیبآذین آن کالا را با کالای دیگری تعویض می‏‌کند ودر صورت خواست مشتری هزینه آن برگشت داده میشود.

هنگامی که کالایی بازپس فرستاده ‏شود، پس از کارشناسی و تایید واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

با خدمات پس از فروش تماس بگیرید 02191035125 داخلی۳ کارشناسان زیبآذین شما را راهنمایی می نمایند . یا با شماره واتساپ خدمات پس از فروش  09044835125 پیام دهید.

 

 

با خدمات پس از فروش تماس بگیرید (از طریق تلفن یا ارسال پیام درواتساپ) در صورت وجود این مغایرت قطعا کالای شما تعویض شده و یا مبلغ آن پس از بازگرداندن کالا عودت داده می شود .