چوب پالو سانتو چیست ؟
چوب پالو سانتو چیست ؟

چوب پالو سانتو چیست ؟ پالو سانتو چوب درخت مقدس است که در آمریکای جنوبی رشد میکند.تحت نظر دولت های اکوادر و پرو،به خاطر مقدس بودن این درخت ، تنها باید به شکل طبیعی از بین برود. درخت های زنده به هیج وجه بریده نخواهند شد و درخت و شاخه های افتاده بعد از ۳-۵ سال خشک شدن و خوابیدن در سطح زمین جنگل بارانی استفاده می شوند.

 

در این زمان، یک تبدیل شیمیایی انجام می شود که شیره چوب ( که موقع زنده بودن به شکل مایع بوده است) را متبلور کرده و رنگ طلایی- نارنجی را به چوب می دهد.

 

پالو سانتو کلمه ای است که در زبان اسپانیایی به معنی چوب مقدس می باشد. این درخت از خانواده مرکبات است مثل لیمو، کاج، نعنا و غیره. پالو سانتو قرن ها به عنوان دارو استفاده می شده که انرژی ها را پاکسازی کرده و حضور را بالا برده.

 

رایحه ی بهشتی ایجاد میکند و باعث بالا بردن سطح هوشیاری روحی شده و کمک به فراهم نمودن فضا برای مراقبه می کند. هم چنان خلاقیت را بالا میبرد و علایم سرما خوردگی، التهاب،استرس، آسم، سردرد، اضطراب و افسردگی و درد های روحی را از بین میبرد. رایحه آن به دفع حشرات بالدار مانند مگس و پشه کمک می کند.

 

قدیسان اسپانیایی زمانی که این چوب را کشف کردند تجربه هایی با این چوب کسب کردند که نشان دهنده قدرت پاکسازی و درمان بعضی از بیماریها بود. به همین دلیل اسم آن را چوب مقدس یا درخت مقدس نام گذاری کردند. امیدواریم تا اینجا جوای سوال چوب پالو سانتو چیست ؟ را فهمیده باشد.

 

پالو سانتو ذات مهربانی دارد و با قدرت درمانگر خود میتواند افکار منفی و ناخوشایند را از بین ببرد.بخاطر اینکه بتواند خاصیت های درمانی و پاکسازی داشته باشد باید خود به خود و طبیعی به روی زمین بیفتد و زمان زیادی را طی کند تا به این خواص دست پیدا کند. بعضی از شاخه های درخت هرگز به زمین نمیرسند, از این رو رایحه قوی تر و قدرت بیشتری برای پاکسازی و درمان دارند.

 

شما می توانید بهترین و با کیفیت نوع چوب پالو سانتو را از وبسایت زیبآذین خریداری نمایید.پالو سانتو از زمان های کهن براى درمان و پاکسازی از انرژى هاى احساسی و معنوی منفی استفاده می شده است. در علم مدرن نشان داده شده است که دودافشانی ضد عفونی کننده بسیار قوی است که ٩۴٪‏ باکتری ها را از بین مى برد و هوا را براى ٢۴ ساعت تصفیه مى کند.معمولا به همراه چوب مقدس پالو سانتو از اسماج مریم گلی هم استفاده میشود که همراه هم آنها را در داخل صدف آبالون میسوزاند.

 

 

با چوب پالو سانتو دمنوش هم میشه درست کرد!! براى رفع سرما خوردگی، سرفه, و آسم، ١ عدد چوب را نصف کنید و براى ١ ساعت و ربع بجوشانید. سپس صاف اش کنید و همراه با عسل و یا شکر بنوشید.

 

براى استفاده، چوب را در زاویه ۴۵ درجه قرار دهید و روشن کنید. بعد از ٣٠ ثانیه الی ١ دقیقه آتش را خاموش کنید و در فضاى مورد نظر دود چوب را پخش کنید.

 

خرید چوب پالو سانتو

 

[تعداد: 6    میانگین: 4.2/5]
 • صدف آبالون (abalone)
  حراج! صدف آبالون (abalone) ۱۱۵,۰۰۰ تومان ۹۵,۰۰۰ تومان %۱۷.۴

  0.0

  از 0 رای

 • چوب پالو سانتو
  حراج! چوب پالو سانتو ۶۵,۰۰۰ تومان ۵۵,۰۰۰ تومان %۱۵.۴

  5.0

  از 6 رای

 • اسماج مریم گلی
  اسماج مریم گلی ۹۵,۰۰۰ تومان

  0.0

  از 0 رای