آموزش حساس کردن دستها برای انرژی درمانی
آموزش حساس کردن دست ها برای انرژی درمانی

آموزش حساس کردن دستها برای انرژی درمانی

 

آماده سازی دست ها برای شروع انرژی درمانی

 

 آموزش انرژی درمانی با دست را با این تمریتان آغاز می کنیم. اول دو تا دستتون روی هم به مدت ده ثانیه بمالید . بعد دست هارو از هم جدا کنید و روبروی هم بگیرید . فاصله بین دستها باید یک تا یک و نیم سانت باشه . البته در مراحل بالاتر تا  بیست سانت هم می تونید فاصله بدید ولی بیشتر از بیست سانت احتیاج نیست .

 حالا بین دو تا کف دستتون تمرکز کنید . یعنی در قسمت خالی بین دو دست . پنج دقیقه تمرکز کنید . بعد از گذشت پنج دقیقه دست ها خیلی آروم به هم نزدیک و دور کنید . این کار باید خیلی آروم انجام بدین . دستها نباید به هم بچسبد و نباید بیش از پنج سانت از هم فاصله بگیره . ببینید چی حس میکنید .

 بعد از انجام تمرین و حس کردن انرژی بین دستها حالت باید دستها رو با فاصله روی قسمت آسیب دیده خودتون قرار بدید . در عرض چند دقیقه انرژی منتقل شده و شما احساس خاصی در قسمت آسیب دیده میکنید . با این کار شما قسمت  آسیب دیده درمان میکنید . توجه کنید که این روش بر روی بقیه  انجام ندید چون اون طرف خوب میشه و در عوض شما مریض میشید . هر چقدر تمرین کف دست را زیاد انجام بدید حساسیت و قدرت شما در کف دستتون بیشتر میشه .

 

عوارض تمرین کف دست

 

بعد از گذشت مدتی که تمرین آموزش انرژی درمانی با دست انجام دادید بین کف دستتون یعنی اون قسمت خالی یا گرم میشه . یا نیروی الکترومغناطیسی یا آهن ربایی میاد و در بعضی از موارد هم احساس درد میکنید . اگر احساس درد کردید شما باید مدتی تمرین بیشتر کنید تا به تعادل برسه و کمبود انرژی در دستتون از بین بره و خوب بشه . در تای چی به این نیروی الکتریکی نیروی بایو الکترو مغناطیسی میگن . چون در تای چی انرژی خودشو بیشتر به این شکل نشون میده . توجه کنید که هر چقدر تمرین بیشتر انجام بدید حساسیت دست شما بیشتر میشه و بهتر می تونید انرژی درمانی کنید .