مقالات و دانستنی ها

تصاويري که براي ايجاد دلهره در شما ساخته شده اند

تصاويري که براي ايجاد دلهره در شما ساخته شده اند

بسیاری از ما که در موقعیتهای مختلف سعی میکنیم قوهی تخیل خودمان را تحریک کنیم تا یک واقعه را به چندین روش دلخواه خودمان پیشبینی کنیم، تصور کردن یک فضا و موقعیت خاص میتواند به تنهایی دلهره آور، هیجانانگیز و جذاب باشد.به قول یک فیلسوف بزرگ : گاهی اوقات حتی فکر و تصور حالت «چه میشد اگر؟» از خود واقعیت هیجانانگیزتر و واقعیتر میشود. در ادامه با زیبآذین همراه باشید تا شاهد این تصاویر زیبا باشید...


" پیش بینی دلهره " پروژه ای است تصویری که برای ایجاد حس اضطراب و دلهره طراحی شده است. هر کدام از این تصاویر اتفاق نا خوشایندی را در آستانه رخ دادن نمایش میدهد. این تصاویر بی نظیر به وسیله ی AARON TILLEY، عکاس و KYLE BEAN،که کارگردان هنری این پروژه بوده گرفته شده اند. bean در یادداشتی درباره ی این پروژه می گوید:

 "من این مجموعه تصاویر را با استفاده از مواد مختلف ساختم تا حس دلهره و اضطراب را  در مخاطب بیدار کنم. اگر در حال آماده کردن خودمان برای شروع یک رخداد باشیم و چه در آن حاضر باشیم، احساس اضطراب و دلهره در ما آغاز میشود که گاهی اوقات برای ما درست شبیه به پایان رسیدن آن رویداد خوشایند و راضی کننده است."


بسیاری از ما که در موقعیتهای مختلف سعی میکنیم قوه ی تخیل خودمان را تحریک کنیم تا یک واقعه را به چندین روش دلخواه خودمان پیش بینی کنیم، تصور کردن یک فضا و موقعیت خاص میتواند به تنهایی دلهره آور، هیجان انگیز و جذاب باشد.به قول یک فیلسوف بزرگ : گاهی اوقات حتی فکر و تصور حالت «چه میشد اگر؟» از خود واقعیت هیجان انگیزتر و واقعی تر میشود. در ادامه با زیبآذین همراه باشید تا شاهد این تصاویر زیبا باشید.

 

xxxxx


مقاله "تصاويري که براي ايجاد دلهره در شما ساخته شده اند" توسط تهیه و تنظیم شده است . تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به زیبآذین بوده و طبق قانون حمایت حقوق مولفان ، مصنفان و هنرمندان هرگونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع و درج لینک ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت .

این مقاله زیبآدین رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید

محصولات مرتبط با این مقاله

اولین نفر از تخفیفات و محصولات جدید مطلع شوید

ثبت