مقالات و دانستنی ها

يوگا ويل (Yoga Wheel) يا چرخ يوگا چيست؟

يوگا ويل (Yoga Wheel) يا چرخ يوگا چيست؟

یوگا ویل یا چرخ یوگا یکی از جدیدترین محصولات در یوگا است که فوق العاده هیجان انگیز است چون به شما اجازه می دهد به انعطاف پذیری بیشتری دست پیدا کنید. یوگا ویل ابزاری بسیار قدرتمند برای افزایش تعادل یا بالانس , کشش کلی بدن وساختار کششی عضلات است. در این مقاله در زیبآذین شما رو به صورت کامل با این وسیله شامل: فواید استفاده از یوگاویل , چگونگی استفاده از آن و اینکه از کجا یوگا ویل بخریم آشنا می کنیم...

یوگا ویل یا چرخ یوگا (حلقه یوگا ) یکی از جدیدترین محصولات در یوگا است که فوق العاده هیجان انگیز است چون به شما اجازه می دهد به انعطاف پذیری بیشتری دست پیدا کنید. یوگا ویل ابزاری بسیار قدرتمند برای افزایش تعادل یا بالانس ، کشش کلی بدن وساختار کششی عضلات است. در مقاله در زیبآذین شما رو به صورت کامل با این وسیله شامل: فواید استفاده از یوگاویل ، چگونگی استفاده از آن و اینکه از کجا یوگا ویل بخریم آشنا می کنیم.

انجام حرکات یوگا با یوگا ویل 

این روزها استفاده از یوگا ویل در بین یوگی ها و یوگینی ها بسیار پرطرفدار گشته این وسیله بسیار کاربردی و به تازگی جزو یکی از ملزومات اصلی یوگا تبدیل شده.استفاده از این وسیله برای مبتدیان باعث بازشدن بدن و کشیدگی عضلات میشود و برای یوگی های حرفه ای وسیله ای فوق العاده سود مند برای انجام آساناهای سخت می باشد.از حرکات حرفه ای و دشواری که به وسیله یوگا ویل انجام می شوجا نخورید شما هم می توانید به راحتی این حرکات را بیاموزید. برای استفاده از یوگا ویل لزوما احتیاج نیست که یک یوگی حرفه ای باشید.

یوگا ویل به شما اجازه می دهد از یوگا بیشتر لذت ببرید و در انجام پوزهای دشوار پا را فراتر نهاده و آنها را به راحتی انجام دهید.اگر برای باز کردن سینه و کشش سایرعضلات تا امروز از آجر یوگا استفاده می کردد استفاده از یوگا ویل لذت و راحتی انجام آن حرکات را چند برابر می کند.حتی اگر یوگا نمی کنید یا علاقه ای به انجام آن ندارید استفاده از یوگا ویل یا چرخ یوگا میتواند به شما برای رها سازی عضلات و از بین بردن گرفتگی و تنش در عضلات و همین طور در نقش یه ماساژور مفید به شما کمک کند به خصوص اگر کار اداری دارید یا مجبورید ساعات طولانی در شبانه روز پشت میز بنشینید.

سایزبندی یوگا ویا

نوع فوم مورد استفاده در ساخت یوگا ویل از فوم فوق فشرده ABS که نشکن و تحمل وزنی در حدود 200 کیلوگرم را دارد ولایه بیرونی آن از فوم TPE می باشد، اندازه استاندارد یوگا ویل هم حدود 30 تا 35 سانتی متر است. شما می توانید با کیفیت ترین یوگا ویل های ایران را از فروشگاه زیبآذین به راحتی و به صورت آنلاین تهیه کنید. برای خرید یوگا ویل اینجا را کلیک کنید.در ضمن برای آشنایی بیشتر با انواع حرکات تمرینی آموزش کار با یوگا ویل یا چرخ یوگا می توانید به این مقاله مراجعه نمایید.

حرکات محتلف با یوگا ویل

 


مقاله "يوگا ويل (Yoga Wheel) يا چرخ يوگا چيست؟" توسط تحريريه زيبآذين تهیه و تنظیم شده است . تمامی حقوق بازنشر آن متعلق به زیبآذین بوده و طبق قانون حمایت حقوق مولفان ، مصنفان و هنرمندان هرگونه کپی برداری بدون ذکر کامل منبع و درج لینک ممنوع و پیگرد قانونی خواهد داشت .

این مقاله زیبآدین رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید

محصولات مرتبط با این مقاله

اولین نفر از تخفیفات و محصولات جدید مطلع شوید

ثبت